Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

XI Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego - 2018r.

Za nami obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Patronat nad uroczystością objął Starosta Zawierciański i Burmistrz Miasta Poręba. XI Piknik odbył się na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury i Miejskiego Zespołu Szkół w Porębie.

Oficjalnego otwarcia Pikniku dokonała Pani Maria Milejska członek Zarządu Powiatu Zawierciańskiego i Pan Ryszard Spyra Burmistrz Miasta Poręba. Miłej zabawy uczestnikom Pikniku życzyli: Pani Urszula Cieśla przedstawiciel Wydziału Rodziny i Polityki Społecznej Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach i Pani Anna Nemś Poseł na sejm RP.

Zaproszeni goście wspólnie z rodzinami zastępczymi wzięli udział w dalszej części imprezy, która rozpoczęła się występami artystycznymi grup tanecznych i wokalnych.

Z radością i entuzjazmem obecni na Pikniku uczestniczyli w warsztatach kulinarnych nt. zdrowego żywienia "Dietetyka smyka", pokazie "Bańkowej iluzji" w wykonaniu Pani Katarzyny Szczech oraz warsztatach plastycznych "Tęczowy parasol" skierowanych do rodzin zastępczych.

W trakcie trwania imprezy można było skorzystać z wielu atrakcji. Dmuchane zamki, tunele,  fotobudka czy malowanie buziek cieszyły się ogromną popularnością wśród dzieci i młodzieży.

Dzieciaki miały możliwość uczestniczenia w rozgrywkach sportowych, które uświetniane były występami Studia Tańca i Fitness Eu4ya oraz występem Cheerleaderek.

Istotnym punktem imprezy było ogłoszenie zwycięzców konkursu plastycznego promującego zdrowy tryb życia zorganizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu oraz rozgrywek sportowych.

Rodziny i zespoły biorące udział konkursach i rozgrywkach z rąk Wicestarosty Zawierciańskiego Pana Bogusława Piotrowskiego i Burmistrza Poręby otrzymały medale, puchary  i nagrody, wśród których znalazły się dwie piłki z autografem Kamila Glika, reprezentanta Kadry Narodowej w piłce nożnej.

Wyróżnienia i podziękowania wręczyli również Pan Adam Witas - Dyrektor PCPR i Pani Jadwiga Miśkiewicz - Z-ca Dyrektora.

Uczestnicy Pikniku otrzymali ciepły posiłek i napoje, które zapewniło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Podczas  imprezy dostępny był bufet kawowy, owoce oraz słodycze.

Przez cały czas towarzyszyła nam bardzo słoneczna aura, uśmiech i radość dzieci ze wspólnie spędzanego czasu. Obecność rodzin, ich czynne uczestnictwo w pikniku oraz zadowolenie dzieci były najcenniejszym podziękowaniem  dla organizatorów Pikniku.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę imprezy składamy serdeczne podziękowania, w szczególności Burmistrzowi Miasta Poręba Panu Ryszardowi Spyra, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie Pani Karolinie Ostrowskiej, Dyrektorowi Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Porębie Pani Małgorzacie Szewczyk, Dyrektorom Szkół Podstawowych Nr 1 i Nr 2  w Porębie oraz Studio Tańca i Fitness Eu4ya z Zawiercia.

Wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

Organizatorzy
Zespół ds. Rodzinnej Pieczy Zastępczej
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie

14

CZE

2018

343

razy

czytano

245/415

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.