Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Spotkanie dla dzieci z rodzinnych form pieczy zastępczej i ich opiekunów

W ramach promocji idei rodzicielstwa zastępczego dnia 24 lutego 2016r. w Zajeździe "Amazonka" w Zawadzie Pilickiej odbyło się spotkanie "Przy ognisku" dla dzieci z rodzinnych form pieczy zastępczej i ich opiekunów z terenu Powiatu Zawierciańskiego.

Zaproszonych gości, w imieniu organizatorów powitał Pan Adam Witas - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu oraz Pani Jadwiga Miśkiewicz - Zastępca Dyrektora  Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu.

Zarząd Powiatu reprezentował Pan Konrad Knop - Wicestarosta, który  w swoim wystąpieniu wyraził podziękowanie dla wszystkich rodziców zastępczych i opiekunów za trud i wysiłek jaki podejmują na co dzień oraz życzył owocnego spotkania i dla dzieci dobrej zabawy. Wszystkie dzieci otrzymały od Wicestarosty Zawierciańskiego słodki upominek.

Uczestnicy spotkania mogli skorzystać z różnego rodzaju atrakcji, m.in.: zabaw proponowanych przez zespół animatorów, przejażdżki zaprzęgiem konnym oraz samodzielnego pieczenia kiełbasek przy ognisku. Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu zapewniło uczestnikom tegorocznego spotkania ciepły posiłek, napoje oraz różnego rodzaju słodkości.

Spotkanie "Przy ognisku" miało na celu integrację rodzin zastępczych i ich wychowanków oraz stanowiło okazję do spotkania się i wymiany doświadczeń na temat pracy z dziećmi i ich wychowania. Dało również możliwość obserwacji zachowania podopiecznych w trakcie zabawy oraz ich relacji z innymi dziećmi i otoczeniem. Udział w spotkaniu był też formą odpoczynku od codziennych obowiązków.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę imprezy składamy podziękowania, natomiast uczestnikom i zaproszonym gościom dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

03

MAR

2016

176

razy

czytano

316/403

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.