Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

XIII Piknik Integracyjny z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

W dniu 17 czerwca b.r. odbył się organizowany przez tut. Centrum piknik integracyjny z okazji obchodów Dnia Rodzicielstwa Zastępczego.

Wydarzenie oficjalnie rozpoczął Starosta Zawierciański Gabriel Dors, który przywitał dzieci koszem słodkości. W kilku słowach podziękował również rodzinom zastępczym za trud i poświęcenie włożone w wychowanie dzieci oraz przygotowanie ich do dorosłego życia.

Spotkanie odbyło się w gospodarstwie agroturystycznym "Agroskałka". W trakcie trwania pikniku można było skorzystać z wielu atrakcji., m.in. warsztatów edukacyjnych, mini zoo, skansenu, olimpiady sportowej, konkursu dojenia krowy, brokatowych tatuaży, waty cukrowej, przejażdżki Expressem Jurajskim, dmuchańców czy trampolin. Uczestnicy Pikniku otrzymali także ciepły posiłek, przekąski i napoje.

Obecność rodzin, ich czynne uczestnictwo w pikniku oraz zadowolenie dzieci były najcenniejszym podziękowaniem dla organizatorów. Przez cały czas towarzyszyła nam słoneczna aura, uśmiechy i radość ze wspólnie spędzanego czasu.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

28

CZE

2023

260

razy

czytano

20/415

PCPR Zawiercie

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Mężczyzna przemawia do mikrofonu. Obok stoi Starosta Zawierciański Pan Gabriel Dors oraz Pani kierownik działu pieczy zastępczej i pracy socjalnej. W tle widać stodołę i meżczyznę.

Zdjęcie: Mężczyzna przemawia do mikrofonu. Obok stoi Starosta Zawierciański Pan Gabriel Dors oraz Pani kierownik działu pieczy zastępczej i pracy socjalnej. W tle widać stodołę i meżczyznę.

Grupa ludzi stoi i siedzi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni.

Zdjęcie: Grupa ludzi stoi i siedzi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni.

Dziewczynka uchwycona w ruchu, skacze przez worek z piaskiem na trawie. W tle widać inne dzieci, które się przyglądają.

Zdjęcie: Dziewczynka uchwycona w ruchu, skacze przez worek z piaskiem na trawie. W tle widać inne dzieci, które się przyglądają.

Chłopiec na podwórku doi mleko do wiaderka. Krowa jest sztuczna. Obok inne dzieci, dorośli i rozbawiona kobieta. W tle widać czyste niebo.

Zdjęcie: Chłopiec na podwórku doi mleko do wiaderka. Krowa jest sztuczna. Obok inne dzieci, dorośli i rozbawiona kobieta. W tle widać czyste niebo.

Izba skansenu. Kobieta trzyma wiklinową miskę i opowiada. Na przeciwko dzieci i kobieta. Wokół widać niebieskie ściany, drewnianą podłogę, piec kaflowy z eksponatami, zabytkowe meble na ścianie zegar, makatki.

Zdjęcie: Izba skansenu. Kobieta trzyma wiklinową miskę i opowiada. Na przeciwko dzieci i kobieta. Wokół widać niebieskie ściany, drewnianą podłogę, piec kaflowy z eksponatami, zabytkowe meble na ścianie zegar, makatki.

Grupa dorosłych i dzieci stoi w izbie w skansenie, słuchają jak ktoś opowiada. Za nimi widać regał z eksponatami, garnkami, obok stoi zabytkowa kołyska i maszyna do szycia.

Zdjęcie: Grupa dorosłych i dzieci stoi w izbie w skansenie, słuchają jak ktoś opowiada. Za nimi widać regał z eksponatami, garnkami, obok stoi zabytkowa kołyska i maszyna do szycia.

Starosta Zawierciański Pan Gabriel Dors stoi z mikrofonem i przemawia. Obok niego stoi Pani kierownik działu pieczy zastępczej i pracy socjalnej oraz dwóch mężczyzn. W tle widać stodołę.

Zdjęcie: Starosta Zawierciański Pan Gabriel Dors stoi z mikrofonem i przemawia. Obok niego stoi Pani kierownik działu pieczy zastępczej i pracy socjalnej oraz dwóch mężczyzn. W tle widać stodołę.

Grupa dorosłych i dzieci stoi na trawie przed budynkiem, w tle widać mini zoo. Wyglądają, jakby kogoś słuchali.

Zdjęcie: Grupa dorosłych i dzieci stoi na trawie przed budynkiem, w tle widać mini zoo. Wyglądają, jakby kogoś słuchali.

Grupa ludzi kuca i stoi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni. Z tyłu widać stół i drzewa.

Zdjęcie: Grupa ludzi kuca i stoi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni. Z tyłu widać stół i drzewa.

Grupa dorosłych i dzieci stoi na trawie, wokół nich hula hop, worki z piaskiem, pachołki. Przygotowują się do rodzinnej olimpiady sportowej.

Zdjęcie: Grupa dorosłych i dzieci stoi na trawie, wokół nich hula hop, worki z piaskiem, pachołki. Przygotowują się do rodzinnej olimpiady sportowej.

Uśmiechnięty chłopiec stoi przy kolejce, którą dzieci jeżdżą na wycieczki.

Zdjęcie: Uśmiechnięty chłopiec stoi przy kolejce, którą dzieci jeżdżą na wycieczki.

Uśmiechnięty chłopiec stoi przy wejściu do mini zoo.

Zdjęcie: Uśmiechnięty chłopiec stoi przy wejściu do mini zoo.

Uśmiechnięta kobieta i dziewczynka siedzą przy stole na warsztatach robienia świec. Przed nimi stoją garnuszki z woskiem i barwniki potrzebne do wykonania świec.

Zdjęcie: Uśmiechnięta kobieta i dziewczynka siedzą przy stole na warsztatach robienia świec. Przed nimi stoją garnuszki z woskiem i barwniki potrzebne do wykonania świec.

Grupa ludzi kuca i stoi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni.

Zdjęcie: Grupa ludzi kuca i stoi przy ognisku i piecze kiełbaski na patykach. Są zadowoleni.

Izba w skansenie. Widać regał z eksponatami, garnkami, obok stoi zabytkowa kołyska, stół i konik na biegunach. Na podłodze pleciony dywan.

Zdjęcie: Izba w skansenie. Widać regał z eksponatami, garnkami, obok stoi zabytkowa kołyska, stół i konik na biegunach. Na podłodze pleciony dywan.

Ogrodzony teren, w którym stoi paw z rozłożonym ogonem w kolorach granatu i zieleni, obok 2 pawie ze złożonymi ogonami.

Zdjęcie: Ogrodzony teren, w którym stoi paw z rozłożonym ogonem w kolorach granatu i zieleni, obok 2 pawie ze złożonymi ogonami.

Pięciu chłopców skacze na dużej trampolinie na trawie, są rozbawieni. W tle widać budynek, po lewej stronie kawałek dmuchanego zamku.

Zdjęcie: Pięciu chłopców skacze na dużej trampolinie na trawie, są rozbawieni. W tle widać budynek, po lewej stronie kawałek dmuchanego zamku.

Dwóch chłopców stoi przy ogrodzeniu. Jeden przekłada rękę przez siatkę i karmi brązową lamę.

Zdjęcie: Dwóch chłopców stoi przy ogrodzeniu. Jeden przekłada rękę przez siatkę i karmi brązową lamę.

Dziewczynka uchwycona w ruchu, skacze w worku między pachołkami na trawie. W tle widać budynki i grupę dorosłych oraz dzieci, którzy się przyglądają.

Zdjęcie: Dziewczynka uchwycona w ruchu, skacze w worku między pachołkami na trawie. W tle widać budynki i grupę dorosłych oraz dzieci, którzy się przyglądają.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.