Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

X Piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego - 2017r.

Za nami X Jubileuszowe obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Tegoroczny piknik odbył się na terenie placu zamkowego Zamku Ogrodzienieckiego. Patronat nad uroczystością objął Starosta Zawierciański.

Oficjalnego otwarcia pikniku rodzinnego dokonał Starosta Zawierciański Pan Krzysztof Wrona. Życzenia do rodzin oraz Wychowanków skierowali również: Członek Zarządu Powiatu Pani Maria Milejska, Dyrektor Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej Pani Bożena Borowiec, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu Pan Adam Witas oraz Zastępca Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu Pani Jadwiga Miśkiewicz.

Zaproszeni goście wspólnie z rodzinami zastępczymi wzięli udział w dalszej części imprezy, która rozpoczęła się występami artystycznymi grup młodzieżowych ze Studia Tańca i Fitness Eu4ya oraz Karoliny Wyrodek - uzdolnionej wokalnie uczennicy Zespołu Szkół w Pilicy.

Z radością i entuzjazmem wszyscy uczestnicy pikniku powitali zaproszonego na uroczystość Michała Wiśniewskiego, który uświetnił imprezę nie tylko indywidualnym występem ale również wspólnym karaoke z dziećmi z rodzin zastępczych oraz Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych.

W dalszej części zaprezentował się Zespół Mażoretek Fantazja z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu.

Istotnym punktem imprezy było ogłoszenie zwycięzców konkursu plastycznego "Moje wymarzone wakacje". Wręczono nagrody w  trzech kategoriach wiekowych. Nagrody za zajęcie I miejsc w postaci tabletów zostały ufundowane przez Bank BGŻ BNP PARIBAS S.A w Zawierciu oraz  Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o w Zawierciu.

Dalszą atrakcją artystyczną był występ wokalny wychowanek Zakładu Poprawczego w Zawierciu oraz występy wychowanków Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych w Zawierciu i Górze Włodowskiej.

Wszystkie dzieci mogły korzystać z różnego rodzaju atrakcji, które zapewnili Organizatorzy X Pikniku w postaci dmuchanych zamków, zjeżdżalni, suchego basenu z piłeczkami, trampoliny, żółwia wspinaczkowego. Rodziny i zaproszeni goście mogli również zwiedzić Ogrodzieniecki Zamek. Dodatkową niespodzianką była prezentacja sprzętu ratowniczego Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu oraz strzelanie z łuku pod okiem "Rycerza Mirka" z Bractwa Rycerskiego.

Uczestnicy Pikniku otrzymali ciepły posiłek i napoje, które zapewniło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Podczas całej imprezy dostępny był bufet kawowy.

Obecność rodzin, radość i uśmiech na twarzach dzieci były najcenniejszym podziękowaniem i ogromną satysfakcją dla organizatorów Pikniku. Podczas imprezy towarzyszyła nam słoneczna aura, pogoda ducha i miła atmosfera.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę imprezy oraz sponsorom imprezy składamy serdeczne podziękowania. Wśród nich pragniemy szczególnie wyróżnić Starostwo Powiatowe w Zawierciu, Panią Iwonę Pakuła-Błoch Prezesa Spółki z.o.o. "Zamek" w Ogrodzieńcu, Pana Jerzego Kozicz Prezesa Zarządu CMC Zawiercie, Pana Jarosława Ciszewskiego Prezesa Zarządu Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o., Pana Piotra Sobieraja Dyrektora Oddziału Banku BGŻ BNP PARIBAS S.A. w Zawierciu, Pana Marka Fiutak Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Zawierciu, Panią Jolantę  Krupa z Nest Banku w Zawierciu, Pana Tomasza Męcik-Kronenberg, Pana Roberta Kleszcz Dyrektora Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Zawierciu, Panią Dorotę Cygan Dyrektora Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Ogrodzieńcu oraz Studio Tańca i Fitness Eu4ya z Zawiercia.

Wszystkim uczestnikom i zaproszonym gościom dziękujemy za obecność i wspólnie spędzony czas.

Dyrekcja
Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

30

MAJ

2017

293

razy

czytano

288/410

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.