Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

VI piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego już na stałe zagościły w kalendarzu imprez organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Mimo niesprzyjającej pogody tegoroczny Piknik po raz VI gościł rodziny zastępcze i wychowanków z placówek opiekuńczo-wychowawczych z powiatu zawierciańskiego. Impreza plenerowa odbyła się dnia 01.06.2013r. na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu wraz z organizowanymi przez Prezydenta Miasta Zawiercie obchodami "Dni Zawiercia". Równocześnie Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu zapewnił dzieciom bezpłatne atrakcje w ramach obchodów "Dnia Dziecka".

Podczas zabawy nasi milusińscy mogli zobaczyć programy artystyczne, uczestniczyć w zorganizowanych konkursach i zabawach.

Dawkę artystycznych wrażeń dodatkowo dostarczyli nam wychowankowie Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu w muzycznym przedstawieniu.

Zaproszeni goście mieli zapewniony ciepły posiłek i napoje, natomiast w trakcie pikniku zaprzyjaźniony "Warcik" ze Straży Miejskiej w Zawierciu rozdawał wszystkim dzieciom cukierki. Ponadto z okazji  Dnia Dziecka każdy z naszych podopiecznych otrzymał słodki upominek.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę imprezy wyrażamy podziękowanie,   natomiast uczestnikom i zaproszonym gościom za obecność i dobrą zabawę.

Szczególne podziękowania należą się naszym tegorocznym sponsorom: "Jurajska" Spółdzielnia Pracy w Myszkowie, PSS "Społem" w Zawierciu, Panu Witoldowi Brodzik właścicielowi Zakładów Produkcyjnych "B-D" S.A., Zarządowi Banku BGŻ Odział Operacyjny w Zawierciu oraz Firmie Biuro – Set w Zawierciu.

10

CZE

2013

275

razy

czytano

401/410

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Zdjęcie:

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.