Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Kolejna edycja projektu pn. "Kwiaty Polskie"

Zapraszamy wszystkie osoby niepełnosprawne z powiatu zawierciańskiego do udziału w konkursie plastycznym pn."Kwiaty Polskie" organizowanego przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne i Starostwo Powiatowe w Zawierciu.

Projekt skierowany jest do uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej, Domów Pomocy Społecznej, Dziennych Domów Pomocy Społecznej oraz Środowiskowych Domów Pomocy Społecznej z terenu danego powiatu posiadających aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Tematem konkursu są kwiaty rosnące w naszych ogrodach, balkonach, parkach i na łąkach i te zdobiące nasze domy w wazonach lub doniczkach.

W tegorocznym konkursie prace należy wykonać techniką dekupage. Wszystkie prace muszą być wykonane w formie obrazu (rama, anty-rama). Każda placówka chętna do udziału w konkursie może przygotować i przesłać maksymalnie 5 prac plastycznych.

Prace należy opatrzyć metryczką (imię, nazwisko, autor, placówka, adres) oraz klauzulą RODO i przesłać w terminie do 16.09.2022 (każda praca musi odbyć 3-dniową kwarantannę) na adres organizatorów:

Łazy 42-450
ul. Brzozowa 19
Z dopiskiem "Kwiaty Polskie"

29

CZE

2022

379

razy

czytano

56/415

PCPR Zawiercie

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Plakat informacyjny na temat konkursu plastycznego pn. "Kwiaty Polskie" organizowanego przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne i Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Zdjęcie: Plakat informacyjny na temat konkursu plastycznego pn. "Kwiaty Polskie" organizowanego przez Chrześcijańskie Stowarzyszenie Dobroczynne i Starostwo Powiatowe w Zawierciu

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.