Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu

PCPR Zawiercie

Piecza zastępcza

Filtrowanie aktualności

data od

data do

Podsumowanie realizacji Powiatowego programu oddziaływań korekcyjno-edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu w bieżącym roku zrealizowało II edycje "Powiatowego programu oddziaływań korekcyjno - edukacyjnych dla osób stosujących przemoc w rodzinie".

I edycja przeznaczona była dla mieszkańców Powiatu Zawierciańskiego. Do udziału w Programie zostało zakwalifikowanych 17 uczestników, z czego 5 ukończyło Program. Zajęcia prowadzone były w okresie od 20.04.2017r. do 21.09.2017r. Odbywały się cyklicznie, 1 raz w tygodniu, w każdy czwartek od godz. 17.00-20.00.

II edycję Programu, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu w ramach zawartego porozumienia realizowało w Zakładzie Karnym w Wojkowicach, Oddział Zewnętrzny w Ciągowicach. Zawarto kontrakt z 15 osadzonymi, jednakże grupa i zajęcia miały charakter otwarty. Zajęcia prowadzone były w okresie od 01.08.2017r. do 19.12.2017r. , 1 raz  w tygodniu, w każdy wtorek od godz. 15.15-18.15. Program ukończyło 8 osób.

Zajęcia prowadzone były przez dwie osoby - kobietę i mężczyznę. Program obejmował 60 godzin zegarowych. Do zaliczenia wymagana była obecność na 80% zajęć.

Każda edycja Programu zakończona została badaniem ewaluacyjnym, a efekty  oddziaływań będą monitorowane  przez trzy kolejne lata.

22

GRU

2017

225

razy

czytano

273/415

pcpr.zawiercie.powiat.pl

Najnowsze aktualności

Piecza zastępcza

Logo serwisu.

Rehabilitacja osób
niepełnosprawnych

Logo serwisu.

Ośrodek interwencji
kryzysowej

Logo serwisu.

Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności

Logo serwisu.

Ważne linki

SOW System Obsługi Wsparcia

ePUAP

Wyszukaj na stronie

Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.

Uruchom

Wstrzymaj

Przewiń animację o jedno pole w lewo.

Przewiń animację o jedno pole w prawo.

Ukryj moduł.