Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

Konkurs plastyczny

Strona główna » Aktualności » Konkurs plastyczny

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego ogłasza konkurs na wykonanie pracy plastycznej w formie plakatu promującego zdrowy tryb życia.

Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej na terenie powiatu zawierciańskiego. Prace należy wykonać grupowo, rodzinnie (podopieczni wraz z opiekunami). Plakat konkursowy może zostać wykonany dowolną techniką w formacie A2. Podpisany wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu ul. Daszyńskiego 4 (pokój 12) do 4 czerwca 2018r. do godz. 16.00. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi w sobotę 9 czerwca 2018r. podczas XI Pikniku Rodzinnego w Porębie.

Przed przystąpieniem do konkursu należy zapoznać się z regulaminem.     

czytano: 378 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 1