Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
wtorek, 4 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Dominika
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

Ośrodek Interwencji Kryzysowej

Strona główna » Aktualności » Ośrodek Interwencji Kryzysowej

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu informuje, iż zgodnie z Uchwałą Nr XLVIII/417/18 Rady Powiatu Zawierciańskiego z dnia 25 stycznia 2018r. w strukturze tut. PCPR utworzono Ośrodek Interwencji Kryzysowej.

Placówka jest wielofunkcyjnym Ośrodkiem wsparcia, świadczy pomoc osobom, które znalazły się w sytuacji kryzysowej na skutek zdarzenia losowego, sytuacji rodzinnej lub trudnych przeżyć osobistych.

W ramch świadczonego wsparcia udzielana jest bezpłatna pomoc psychologiczna, socjalna oraz prawna, w siedzibie i godzinach pracy Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu, ul. Daszyńskiego 4.

poniedziałek: 7.00 - 16.00
wtorek-czwartek: 7.00 - 15.00
piątek: 7.00 - 14.00

Osoby będące w trudnej sytuacji życiowej, w chwili kiedy pobyt w miejscu zamieszkania zagraża ich zdrowiu i bezpieczeństwu, mają możliwość skorzystania z bezpłatnego schronienia w mieszkaniu hostelowym. Pobyt w w/w placówce trwa do 3 miesięcy z możliwością jego przedłużenia.

czytano: 530 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 2