Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
sobota, 15 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Maria, Napoleon
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

I Powiatowy Dzień Pracownika Pomocy Społecznej

Strona główna » Aktualności » I Powiatowy Dzień Pracownika Pomocy Społecznej

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Na scenie Dyrektorzy i Kierownicy jednostek pomocy społecznej powiatu zawierciańskiego,Wicemarszałek Województwa Śląskiego Stanisław Dąbrowa,Starosta Zawierciański Krzysztof Wrona,Członek Zarządu Powiatu Maria Milejska,Dyrektor PCPR Adam Witas

21 listopada to ważna data dla wszystkich pracowników pomocy społecznej. To właśnie w tym dniu obchodzone jest święto Pracownika Socjalnego.

Z tej okazji, Zarząd Powiatu Zawierciańskiego zorganizował w Miejskim Ośrodku Kultury w Zawierciu I Powiatowy Dzień Pracownika Pomocy Społecznej. Uroczystość rozpoczęła się występem Anity Maszczyk.

Wraz z przedstawicielami i pracownikami Ośrodków Pomocy Społecznej oraz zaproszonymi gośćmi świętowaliśmy tak ważne wydarzenie. Podczas uroczystości wręczone zostały podziękowania i wyróżnienia za wieloletnią służbę i pracę na rzecz osób potrzebujących.

Z rąk Wicemarszałka Województwa Śląskiego Pana Stanisława Dąbrowy podziękowania za pracę dla wszystkich pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie odebrał Dyrektor Pan Adam Witas, natomiast dyplom za wieloletnią pracę z rąk Starosty Zawierciańskiego Pana Krzysztofa Wrony i Członka Zarządu Powiatu Pani Marii Milejskiej otrzymała Pani Jadwiga Miśkiewicz, Zastępca Dyrektora.

Zwieńczeniem uroczystości był występ Orkiestry Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach.

czytano: 690 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 1