Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
sobota, 15 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Maria, Napoleon
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

VIII Bal Karnawałowy

Strona główna » Aktualności » VIII Bal Karnawałowy

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Starosta Zawierciański Pan Krzysztof Wrona witający przybyłych gości

Zgodnie z coroczną tradycą w dniu 11 lutego 2015r. w "Nowej Rivierze" w Zawierciu odbył się już po raz VIII Bal Karnawałowy dla wychowanków rodzin zastępczych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Zawierciańskiego.

Zaproszonych gości w imieniu organizatorów powitał Pan Adam Witas - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu oraz Starosta Zawierciański Pan Krzysztof Wrona. Wszystkie dzieci otrzymały od Starosty Zawierciańskiego słodki upominek.

Dopisali zaproszeni goście, rodziny zastępcze wraz dziećmi oraz wychowankowie placówek wraz z wychowawcami.

Uczestnicy Balu rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem. Imprezę prowadzili animatorzy z firmy "BAWILAND", która dla naszych milusińskich przygotowała wiele atrakcji, m.in. naukę popularnych tańców karnawałowych, zabawy i konkursy.

Zorganizowana zabawa karnawałowa miała na celu integrację rodzin zastępczych i ich wychowanków oraz promowanie idei rodzicielstwa zastępczego.

czytano: 1076 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 2