Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

VII Bal Karnawałowy

Strona główna » Aktualności » VII Bal Karnawałowy

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Dyrektor PCPR Pan Adam Witas witający gości i rozpoczynający bal

Tradycji stało się zadość i dnia 14 lutego 2014r. w Pałacyku nad Wartą w Kromołowie odbył się "VII Bal Karnawałowy" dla wychowanków rodzin zastępczych oraz placówek opiekuńczo-wychowawczych z terenu Powiatu Zawierciańskiego.

Zaproszonych gości powitał w imieniu organizatorów Pan Adam Witas - Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Wśród zaproszonych gości był Pan Ryszard Mach - Prezydent Miasta Zawiercie, który zabierając głos życzył uczestnikom dobrej zabawy i pogratulował organizacji.

Uczestnicy balu rozpoczęli zabawę tradycyjnym polonezem, imprezę prowadziła firma BAWILAND, która dla naszych milusińskich przygotowała wiele atrakcji, m.in. naukę popularnych tańców karnawałowych.

Podczas imprezy dzieci otrzymały słodki upominek z okazji Walentynek.

Zorganizowana zabawa karnawałowa miała na celu integrację rodzin zastępczych i ich wychowanków oraz promowanie idei rodzicielstwa zastępczego.

czytano: 1737 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 1