Przejdź do treści Strona główna Strona w wersji domyślnej Tłumacz dla osób niesłyszących Elektroniczna skrzynka podawcza
niedziela, 9 sierpnia 2020 r.
imieniny obchodzą: Klara, Roman
BIP
Powiatowy Zespół do Spraw Orzekania o Niepełnosprawności

Kontakt

POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE W ZAWIERCIU

ul. Daszyńskiego 4, 42-400 Zawiercie
tel: 32/ 67 107 48 do 50
fax: 32/ 67 107 48
e-mail: sekretariat@pcpr.zawiercie.powiat.pl

Godziny urzędowania:
Poniedziałek: 7.00 - 16.00
Wtorek - Czwartek: 7.00 - 15.00
Piątek: 7.00 - 14.00

więcej informacji kontaktowych

Galeria

VI piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

Strona główna » Aktualności » VI piknik z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

wielkość tekstu:A czcionka mała | A czcionka średnia | A czcionka duża

Przebrany pracownik w stroju misia WARCIKA rozdający krówki

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego już na stałe zagościły w kalendarzu imprez organizowanych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Zawierciu. Mimo niesprzyjającej pogody tegoroczny Piknik po raz VI gościł rodziny zastępcze i wychowanków z placówek opiekuńczo-wychowawczych z powiatu zawierciańskiego. Impreza plenerowa odbyła się dnia 01.06.2013r. na terenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Zawierciu wraz z organizowanymi przez Prezydenta Miasta Zawiercie obchodami "Dni Zawiercia". Równocześnie Miejski Ośrodek Kultury w Zawierciu zapewnił dzieciom bezpłatne atrakcje w ramach obchodów "Dnia Dziecka".

Podczas zabawy nasi milusińscy mogli zobaczyć programy artystyczne, uczestniczyć w zorganizowanych konkursach i zabawach.

Dawkę artystycznych wrażeń dodatkowo dostarczyli nam wychowankowie Ośrodka Usług Opiekuńczo-Wychowawczych w Zawierciu w muzycznym przedstawieniu.

Zaproszeni goście mieli zapewniony ciepły posiłek i napoje, natomiast w trakcie pikniku zaprzyjaźniony "Warcik" ze Straży Miejskiej w Zawierciu rozdawał wszystkim dzieciom cukierki. Ponadto z okazji  Dnia Dziecka każdy z naszych podopiecznych otrzymał słodki upominek.

Wszystkim zaangażowanym w przygotowanie i obsługę imprezy wyrażamy podziękowanie,   natomiast uczestnikom i zaproszonym gościom za obecność i dobrą zabawę.

Szczególne podziękowania należą się naszym tegorocznym sponsorom: "Jurajska" Spółdzielnia Pracy w Myszkowie, PSS "Społem" w Zawierciu, Panu Witoldowi Brodzik właścicielowi Zakładów Produkcyjnych "B-D" S.A., Zarządowi Banku BGŻ Odział Operacyjny w Zawierciu oraz Firmie Biuro – Set w Zawierciu.

 

czytano: 1760 razy

źródło: pcpr.zawiercie.powiat.pl

Strona główna
Jeśli jesteś wrażliwy, masz otwarte serce i możesz przyjąć do rodziny dziecko pozbawione domu, zgłoś się do nas. Tworząc rodzinę zastępczą, stajesz się darem dla innych. Powiat zapewni Ci środki finansowe na częściowe pokrycie kosztów utrzymania dziecka powierzonego w rodzinę zastępczą. Pamiętaj, człowiek jest wart tyle, ile może dać z siebie innym. Każdy, kto chciałby utworzyć rodzinę zastępczą, może zgłosić się do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.
Deklaracja dostępności
osób online: 2